Міжнародні права будуть дійсні ще три роки

Власники міжнародних водійських прав зможуть користуватися ними ще три роки, а потім їм повинні видати міжнародні водійські права "нового зразка".

Міжнародні права, видані в країнах-учасницях Конвенції про дорожній рух від 1968 року, які не мають дати закінчення терміну дії, вважатимуться дійсними ще три роки.

Про це заявив представник Європейської економічної комісії ООН (ЄЕК ООН) Роберт Новак.

"Власник міжнародних водійських прав (виданих, наприклад, сьогодні в Україні без зазначення дати закінчення терміну дії за українськими правилами, що застосовуються до 29 березня 2011 року) може користуватися міжнародними водійськими правами ще три роки", - сказав представник ЄЕК ООН.

"Через три роки, якщо він звернеться, йому повинні видати міжнародні водійські права "нового зразка", терміном дії до трьох років", - додав він.

Новак зазначив, що, згідно з конвенцією, починаючи з 29 березня 2011 року, всі нові міжнародні права, які видаватимуться в Україні та в інших країнах-учасницях конвенції, повинні мати термін дії не більше трьох років.

Як повідомлялося, раніше міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявляв, що всі українці, які бажають поїхати за кордон після 30 березня цього року, повинні міняти права.

Конвенція про дорожній рух була підготовлена й відкрита для підписання у Відні в 1968 році під час Конференції ООН.

На сьогодні 70 країн світу вважаються сторонами конвенції.

Читайте також:

ДАІ збираються позбавити прав видавати водійські посвідчення

Українські водійські посвідчення будуть визнані в Іспанії

На дії українських даїшників тепер можна скаржитися по SMS

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: