Міжнародні правозахисники зажадали від Януковича припинити тортури в міліції

"Міжнародна амністія" звернулася до Віктора Януковича: правозахисники стурбовані застосуванням тортур і расизмом в Україні.

Правозахисна організація "Міжнародна амністія" оприлюднила звернення до президента Віктора Януковича, керівників правоохоронних органів і прокуратури України з вимогою посилити контроль за порушенням прав людини.

"Ми занепокоєні тривалим порушенням прав людини: застосуванням тортур та інших форм жорстокого поводження у міліції, незаконним затриманням та ув’язненням українців", - сказала генеральний директор організації Нікола Дакворз.

"Ми також вважаємо, що влада має зробити усе необхідне для боротьби з ксенофобією та расовою дискримінацією, порушенням прав мігрантів та біженців", – наголосила Дакворз.

За її словами, відповідне звернення правозахисники ухвалили після моніторингу, проведеного в Україні.

Дослідниця "Міжнародної амністії" по Україні Геза Макгіл підкреслила, що "заяви на підтримку прав людини мають бути підтверджені вчинками - неупередженими розслідуваннями усіх заяв щодо порушень цих прав, та притягненням винних до відповідальності і належним покаранням".

"Допоки в правоохоронних органах царює безкарність, доки немає належного контролю за діями правоохоронців з моменту затримання людини, допитів затриманого - ні про який прогрес у царині захисту прав людини не йдеться", - сказала експерт.

"Міжнародна амністія" - неурядова організація з підтримки прав людини, яка об’єднує понад два мільйона активістів – правозахисників, політиків, громадських діячів та представників суспільства - у понад 150 країнах світу.

Читайте також:

В Україні вперше за останні 7 років побільшало в’язнів

На Одещині усунули від роботи керівників міліції за хабарі й тортури

Співробітникам ДАІ дозволили стріляти у п'яних водіїв

Українські геї звернулися до Януковича по допомогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: