Міжнародні слідчі назвали імена двох фігурантів справи про катастрофу МН17

Опублікований запис їхніх розмов. 

Міжнародна комісія представила результати розслідування катастрофи МН17 і оприлюднила імена і позивні двох осіб, які можуть бути причетні до катастрофи літака.

Поліція Нідерландів оприлюднила відео розмов Андрій Івановича з позивним "Оріон" і Миколи Федоровича з позивним "Дельфін". Їхні прізвища розслідуванню невідомі.

Представники комісії закликають усіх, хто має інформацію про вказаних людей чи впізнали їхні голоси, допомогти слідству.

На записі спірозмовники говорять про переміщення техніки та "вихід зі Сніжного", однак ні слова про літак чи "Бук", ракетою якого він був збитий, там немає.

Андрій Іванович з позивним "Оріон" згадувався в розслідуванні "Новой газеты", опублікованому в липні 2015 року. Журналісти повідомляли, що ця людина була військовим радником комендатури "ЛНР". Саме він вів переговори про транспортування "Бука" з колишнім співробітником міліції Луганської області Олегом Бугровим

28 вересня представники Об'єднаної слідчої комісії у Нідерландах представили результати розслідування катастрофи МН17.  Під час оприлюднення висновків фахівці наголосили, що пасажирський лайнер MH17 був збитий ракетою з ЗРК "Бук", який був доправлений в Україну з російської території і після катастрофи лайнера був знову відвезений до РФ

Слідчими встановлене точне місце запуску ракети серії 9М38, яка знищила пасажирський лайнер із 298 людьми на борту.  Пуск ракети відбувся на території, підконтрольній бойовикам – з поля у селищі Первомайське на південний схід від Сніжного Донецької області. Експерти отримали фото з місця запуску ракети.

Також був описаний маршрут в'їзду "Бука" на територію України та його повернення назад.

Бук, шлях Буку з доповіді слідчих, МН17, Boeing
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: