Міжнародні спостерігачі кажуть, що Україна блокує газ до Європи

Спостерігачі міжнародної моніторингової комісії підтвердили факт блокування Україною транзиту російського газу до Європи.

Про блокування Україною транзиту російського газу до Європи з посиланням на прес-службу "Газпрому" повідомляє "РИА Новости". Спостерігачі, уточнюється в заяві прес-служби компанії, підписали погодинний звіт на газовимірювальних станціях, в якому вказали на "відсутність прокачування газу по транзитних газопроводах України у напрямі Європи". При цьому, заявили спостерігачі, з російського боку газ справно поступає, оскільки "на газовимірювальній станції "Суджа" Курської області тиск на вході ГТС України становить 70 атмосфер".

13 січня Росія приступила до пробного прокачування газу через Україну до Європи, проте пізніше стало відомо, що газ до європейських споживачів не доходить. У зв'язку з цим "Газпром" в черговий раз звинуватив Україну в крадіжці газу: представник компанії Сергій Купріянов повідомляв, що для заповнення газотранспортної системи Україні було виділено 140 мільйонів кубометрів газу, які, вважають в "Газпромі", і були у результаті розкрадені.

Україна, зі свого боку, пояснила відсутність транзиту тим, що "Газпром" поставив недостатньо палива для відкриття транзитного газопроводу .

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: