Міжнародні захисники тварин стверджують, що у Київському зоопарку морять тварин

Захисники тварин твердять - у столичному звіринці знущаються з утриманців і морять голодом.

Представники міжнародних організації із захисту прав тварин готують позов на керівника Київського зоопарку за жорстоке поводження з тваринами. Вони стверджують, що звірів тримають у карцерах, не годують як слід.

Сенсаційну інформацію виголошує голова організації захисту тварин Англії. Його підтримує колега з Австралії. У такій компанії вони моніторять Київський зоопарк уже десяток років. Міжнародних оглядачів обурює не парадний фасад звіринцю, а те, що за лаштунками.

Міжнародних захисників тварин підтримали 3 депутатські фракції. Усі відомі їм факти передали до генеральної прокуратури. Експертів особливо цікавить куди йдуть кошти на утримання тварин.

Коментар директора зоопарку, яка повернулася з Берлінського відрядження виявилась не налаштована на спілкування з журналістами. Консультант зі зв’язків із громадськістю телефоном теж запевнила - коментарі не на часі.

Нагадаємо, що у грудні минулого року чиновники київської мерії вирішили взяти під свою опіку тварин Київського зоопарку. Мер столиці Леонід Чернівецький уже взявся опікуватися слоном – найдорожчою з тварин. Заступник голови адміністрації Голубченко вирішив піклуватися про зубра. Перший заступник голови Київдержадміністрації Ірена Кільчицька має опікуватися двома тиграми.

Дізнайтеся більше про тварин Київського зоопарку у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Київський зоопарк просить приносити йому всякий непотріб

У Київському зоопарку відкривається експозиція молодих левів

Київському слону зробили педикюр
 

ВідеоУ Київському зоопарку морять тварин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: