Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міжнародні захисники вимагають від Росії медичної допомоги для Бекірова

У заяві Human Rights Watch закликають до госпіталізації політв'язня.

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch закликала російську владу в незаконно анексованому Криму надати ув’язненому й тяжкохворому кримськотатарському активісту Едему Бекірову «негайну й адекватну медичну допомогу».

Про це йдеться у відповідній заяві, опублікованій на сайті організації.

«Російські чиновники в Криму повинні терміново перевести активіста Едема Бекірова до лікарні для діагностики та лікування. Він повинен перебувати в лікарні, де зможе отримати адекватну медичну допомогу, а не в камері попереднього ув’язнення», - йдеться в заяві Human Rights Watch.

Також у цій правозахисній організації підкреслили, що Бекіров є дуже хворим, а відтак його рідні та адвокати всерйоз хвилюються за його життя.

Бекіров 31 липня написав заяву про свій намір оголосити голодування у випадку переміщення його із Сімферополя в Красноперекопськ, адже його справу вже передано із суду в Сімферополі до Красноперекопського районного суду.

Європейський суд з прав людини 11 червня цього року ухвалив рішення у справі про кримськотатарського активіста Едема Бекірова, якого влада в окупованому РФ Криму звинувачує в незаконному зберіганні зброї й вибухівки: суд постановив негайно перевести ув’язненого до лікарні. Проте росіяни відмовилися це зробити.

Попередньо очікують, що до в'язня пустять незалежного лікаря

ВідеоПолітв'язень Бекіров може не пережити дорогу до російського суду - адвокат

Суддя направив справу для розгляду за 120 кілометрів - у суд в кримському Красноперекопську. Начебто в тому районі російське ФСБ знайшло схованку з боєприпасами, в зберіганні яких обвинувачують Бекірова.  Адвокат Олексій Ладін побоюється, його підзахисний просто не витримає поїздки в автозаку розбитими дорогами.  

Політв'язень Бекіров може не пережити дорогу до російського суду - адвокат

Залиште свій коментар

Вибір редакції