Міжнародний бренд "Роллтон" отримує найвищу відзнаку в європейських країнах

Вітчизняні виробники намагаються реалізувати свою продукцію не лише в Україні, а й за її межами. Адже європейський ринок пропонує набагато більше перспектив та більші об’єми продажів.

Виходячи на закордонні ринки, продукти українських виробників мають відповідати стандартам тих країн, в яких вони реалізуються. Більше того – щоб справді закріпитись та привернути увагу вибагливих покупців, скажімо в Європі, потрібно запропонувати щось краще, ніж вже є серед численних товарів.

Роллтон_3

Саме для виявлення продукції, яка заслуговує на довіру покупців та користується надзвичайним попитом у країнах Європи, проводять дослідження та визначають найкращих.

Нещодавно у столиці Литви Вільнюсі відбулось вручення премії "Вибір року-2017" серед продуктів харчування. Незалежне журі відзначило торговельні марки та продукти, які показали найбільший зріст продажів та рівні лояльності споживачів.

Роллтон_1

Так, вермішель швидкого приготування ТМ "Роллтон", яку виробляє "Маревен Фуд Україна" у Білій Церкві, отримала премію "Вибір року-2017" серед литовських споживачів, і була визнана №1 серед тих, що продаються у Литві.

"Для нас така нагорода – велике досягнення, яке свідчить про прихильність споживача до нашої продукції та бренду" – говорить директор з маркетингу компанії "Маревен Фуд Україна" Валентин  Кравченко.

Конкурс "Вибір року-2017" проводиться у Вільнюсі щорічно, починаючи із 2009 року та вважається авторитетним. Переможця обирають опираючись на дані продажів та відгуків у найбільших торгових мережах країни, таких як Maxima, Rimi, Iki та Lidl. Варто відзначити, що серед різноманіття європейських товарів покупці не будуть обирати абищо. Відповідно, відзначені товари дійсно мають найкращу якість.

Роллтон_2

Продукція компанії "Маревен Фуд Україна" вже багато років завойовує визнання споживачів у багатьох країнах світу. І нагорода, яку отримала продукція ТМ "Роллтон", в черговий раз доводить високу якість наших продуктів та потенціал українських виробників.

Довідка

Продукція ТМ "Роллтон" виготовляється компанією "Маревен Фуд Україна", одним із найбільших виробників продуктів харчування в Європі. Продукція компанії реалізується більше ніж у 25 країнах світу.  "Маревен Фуд Україна" – це дочірнє підприємство Mareven Food Holdings: відомого холдингу зі 100% японо-в’єтнамським капіталом. Компанія пропонує споживачеві широкий асортимент якісних продуктів швидкого приготування. Флагман виробника в Україні – торговельна марка "Роллтон": вермішель та локшина швидкого приготування, картопляне пюре, яєчна локшина швидкого варіння, макаронні вироби із твердих сортів пшениці та універсальні приправи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції