Міжнародний день добровольців: найкращі привітання у віршах, прозі, картинках, історія свята

Міжнародний день добровольців: найкращі привітання у віршах, прозі, картинках, історія свята

Міжнародний день добровольців: найкращі привітання у віршах, прозі, картинках, історія свята / Фото: Pexels

Міжнародний день добровольців щорічно святкують 5 грудня.

5 грудня святкують Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку. Це свято присвячено всім, хто займається волонтерством.

Історія свята

1985 року Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам щорічно 5 грудня святкувати Міжнародний день добровольців в ім'я економічного та соціального розвитку (International Volunteer Day for Economic and Social Development).

Добровольці (а останні роки все частіше можна почути трансформоване з англійської — волонтери) — це люди, які витрачають свій вільний час на благо суспільства. Сфери діяльності, в яких можна побачити безоплатну роботу добровольців, воістину численні та різноманітні.

Організація Об'єднаних Націй проводить політику, спрямовану на підтримання діяльності добровольців та підвищення поінформованості про їхню службу з метою залучення більшої кількості людей до лав волонтерів у всьому світі.

Варто окремо зазначити, що в Україні окремо святкується День українського добровольця. Це свято щорічно проводиться 14 травня.

Привітання з Днем добровольців у віршах та прозі

Вітаю всіх добровольців, які нагадують, що самі ми маємо відстоювати благополуччя та щастя. Нехай вам не доводиться стикатися зі злом, а добро завжди буде на вашому боці!

З Міжнародним днем добровольця

***

З Днем добровольця вітаю!
Мужності тобі бажаю.
Неба мирного над головою
І ніколи не пізнати бою.

***

Ви – люди, які допомагають іншим, жертвуєте собою і навіть своїми життями. Ми вітаємо вас і бажаємо витримки, надій і благополуччя. Нехай ваша праця приносить мир і щастя.

Привітання з Днем добровольця

***

З Днем добровольця вітаю!
Ти сміливий без питань,
Мудрості тобі бажаю
І кохання без зітхань!

***

Вітаємо з Днем добровольців, бажаємо Вам сили та твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу у сім'ї. Нехай і у мирний час у Вашому житті знаходиться місце для благородних вчинків та подвигів, сміливості та яскравих перемог!

Привітання з Міжнародним днем добровольця

***

З Днем добровольця!
Нехай сонце буде за віконцем,
А ти завжди мужнім будь,
Честь й відвагу ти здобудь!
Від напасті не ховайся
І всього ти добивайся!

***

Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем добровольця! Бажаю Вам добра, миру, злагоди, здоров’я! Невичерпної вам життєвої енергії для нових звершень!

Привітання з Днем добровольців

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Привітання
Наступна публікація