Міжнародний день художника: щирі привітання у віршах, прозі, листівках, історія свята

Міжнародний день художника: щирі привітання у віршах, прозі, листівках, історія свята

Міжнародний день художника: щирі привітання у віршах, прозі, листівках, історія свята / Фото: Pexels

8 грудня святукують Міжнародний день художника, який було засновано 2007 року Міжнародною Асоціацією "Мистецтво народів світу".

Історія свята

8 грудня - не єдина дата, пов'язана із професією художника. Наприклад, Україна святкує цей день у жовтні. Деякі творчі об'єднання пропонують проведення свята 25 жовтня, у день народження Пабло Пікассо, якого майстри та знавці живопису вважають найвидатнішим художником 20 століття.

День художника – це свято не лише професіоналів та любителів живопису. Творчість зберігає в людині можливість радіти світові та любити його. Тому сьогоднішнє свято – для всіх любителів прекрасного.

Привітання з Днем художника - проза та вірші

З Днем художника всіх привітаємо,
За талант віддамо данину
І натхнення в житті побажаємо
За уміння ввести в давнину,
За уміння цінити прекрасне,
За спроможність побачити світ
І за те, що ніколи не згасне
Промінь хисту. Ми шлемо свій привіт
Тим, хто всі почуття найщиріші
На полотні передати змогли.
Їх творіння для нас — найцінніші.
Їх сьогодні вітаємо ми!

***

Вітаємо з Днем художника! Малювати можна не тільки для галерей, але і для душі… Так нехай для твого хобі завжди знаходиться хвилинка і потрібні матеріали! Будь людиною творчою і життєрадісною, адже світ такий великий і потребує твоєї особливої художньої оцінки!

***

В твій професійний День художника хочу побажати, щоб виставки проходили в найкращих галереях світу, щоб колекціонери ставали в чергу за твоїми шедеврами, а на аукціонах завжди встановлювалися нові цінові рекорди.

***

В цей чудовий день Художника, бажаю, щоб всі загадані мрії та побажання здійснилися так швидко, як фарба висихає на полотні, щоб свіжий блиск кольорів ніколи не стухав, а запах фарби завжди наповнював серце радістю та креативом.

***

В День художника – прийміть мої вітання і похвали за те, що, з головою занурюючись в творчість, ви не забуваєте і про те, що немає межі вдосконаленню таланту! Я бажаю вам досягати бажаних вершин і завжди цінувати себе гідно!

***

Хто сказав, що художник пише натюрморти? Малюй те, що душа забажає, і завойовує неабияким талантом шанувальників! Без тривог і хвилювань роби свою долю, як найголовніший і прекрасний свій шедевр! Дай творчій пристрасті свободу!

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Привітання
Наступна публікація