Міжнародний ліцей МАУП: трамплін до кращих університетів країни та світу Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
946
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міжнародний ліцей МАУП: трамплін до кращих університетів країни та світу

А ви знали, що 62% випускників Міжнародного ліцею МАУП вступають до найпрестижніших українських ЗВО? А ще 26% наших випускників взагалі вступають до іноземних вишів.

Більше того, випускники Ліцею мають унікальну можливість вступити до Вищої Школи Внутрішньої Безпеки у Польщі, навчатись там заочно або дистанційно українською та отримати одразу два дипломи державного зразка – польський та український!

Міжнародний ліцей МАУ — це інноваційнийнавчальний заклад, який забезпечує комплекснупідготовку дитини від дитячого садочка до старшоїшколи. Наші каліфіковані педагоги приділяютьмаксимум уваги як до інтелектуального, так і до особистісного розвитку учнів.  

Серед переваг Міжнародного ліцею МАУП:

  • три доступні форми навчання (денна, онлайн та індивідуально-дистанційна);
  • безкоштовна підготовка до ЗНО з досвідченими репетиторами;
  • триразове еко-харчування з можливістю обрати меню (доступне також дієтичне харчування);
  • розвиток талантів наших учнів і заняття спортом у гуртках на вибір;
  • безкоштовні заняття з англійської за програмою підготовки до IELTS від British Council.

Особливістю Міжнародного ліцею МАУП є концепція “легкого портфеля”: усі домашні завдання виконуються у Ліцеї, а додому дитина вирушає вільною від навчання і готовою відновлювати сили. 

У вільний від навчання час діти можуть відвідувати додаткові студії: спортивні секції, гру на гітарі, театральну майстерність, dаnce-студію, вокал або навітьвласну наукову STEAM-лабораторію. 

Кваліфіковані вчителі Ліцею професійно залучають всіх учнів до навчального процесу та приділяють ліцеїстам максимум уваги і часу. Таким чином зникають будь-які межі між різними форматами навчання. 

Окремою гордістю Міжнародного ліцею МАУП є новий формат якісного навчання для українських школярів. Завдяки старанням наших педагогів і адміністрації Академії було запроваджено онлайн-школу, яка відповідає всім освітнім стандартам і буквально дорівнює офлайн-навчанню.

Ми прагнемо, щоб усі українські школярі мали змогу продовжувати отримувати необхідний розвиток і цінні знання за будь-яких обставин.

Головною ціллю команди Міжнародного ліцею МАУП є створення взірцевої установи для дошкільної підготовкита шкільної освіти підростаючого покоління України. Щодня стаємо на крок ближчими до цієї мети!

Запрошуємо вас долучитися до освітньої родини МАУП і забезпечи своїй дитині світле майбутнє!

Повʼязані теми:

Автор
Тетяна КурпітаТетяна Курпіта
Дата публікації
Перегляди
946
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація