Міжурядова російсько-українська комісія вперше за два роки проведе засідання

Азаров повідомив, що підніматимуться питання в області безпеки, ядерної енергетики, будівництва магістралей.

В п'ятницю, 30 квітня, вперше за останні два роки міжурядова російсько-українська комісія проведе засідання.

Про це заявив прем'єр Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабміну у середу.

"У п'ятницю вперше за 2 роки відбудеться засідання російсько-української комісії. Ми ретельно підготувалися до відновлення широкомасштабного партнерства з Російською Федерацією", - сказав він.

"І звертаю вашу увагу на те, що Російська Федерація також приділяє ретельну увагу відновленню двосторонньої співпраці", - додав Азаров.

Він нагадав про те, що у понеділок Україну відвідав прем'єр Володимир Путін, який "зробив дуже масштабні пропозиції в галузі ядерної енергетики".

Азаров доручив профільним міністрам детально опрацювати пропозиції російської сторони, щоб на засіданні міжурядової комісії їх представити.

"Також вчора у телефонній розмові зі мною голова уряду Росії висловив готовність піти ще далі - інвестувати в українську економіку і кредитувати українські безпекові проекти", - сказав він.

"Тобто робота у нас величезна. Уся ця робота спрямована на прискорений розвиток України і створення нових робочих місць", - додав прем'єр.

За його словами, в рамках комісії будуть розглядатися такі спільні російсько-українські проекти: спорудження нових та модернізація старих автомагістралей, зокрема, швидкісних автострад "Москва-Харків-Сімферополь", "Москва-Київ", транспортного коридору через Керченську протоку, а також співпраця в галузі судно- та авіабудування.

Нагадаємо, російський прем'єр Володимир Путін заявив, що Росія готова зробити Україні масштабні пропозиції щодо кооперації в одній з провідних галузей економіки.

Читайте також:

Україна не погодилась з претензіями Росії на свою енергетику

Путін зробив Азарову "масштабні пропозиції щодо кооперації"

Жириновський запропонував Україні здати Крим в оренду Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: