МНС планують об’єднати з МВС

Віктор Балога готує пропозицію президенту про об'єднання двох міністерств, щоб "побудувати систему реагування на надзвичайні ситуації за кращими європейськими зразками".

Голова Міністерства надзвичайних ситуацій Віктор Балога заявляє про можливість об'єднання свого відомства з Міністерством внутрішніх справ.

"Ми хочемо побудувати систему реагування на надзвичайні ситуації за кращими європейськими зразками. Як тільки ця робота завершиться, цілком можливе злиття з іншим міністерством, яке виконує завдання всередині країни. З тим же МВС", — сказав він, пише "Дело".

Водночас, міністр не повідомив можливих термінів злиття відомств.

"Головне, щоб це працювало на країну. Коли я, як міністр буду готовий зробити таку пропозицію президенту — негайно передам всі необхідні обґрунтування. Адже остаточне рішення саме за главою держави. Задані сьогодні темп і вектор адмінреформи дають всі підстави вважати, що подальші зміни в системі центральних органів влади цілком можливі", — сказав він.

Балога також висловив думку, що "хто яку посаду займе — питання десяте".

Нагадаємо, у грудні стало відомо, що, згідно з планами нового глави Міністерства надзвичайних ситуацій Віктора Балоги, чиновницький апарат у всіх структурах МНС буде скорочений на 35-70%.

Читайте також:

Балога: я був комунікатором між двома Вікторами

Балога звільнить половину генералів МНС

Експерти: призначивши Балогу міністром, влада встановить контроль над депутатами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: