МНС: руйнівної повені в Закарпатті не буде

За прогнозами МНС, руйнівної повені в західних областях не очікується. Проте збитки від стихії вже обчислюються десятками мільйонів гривень.

Опади, які очікуються до кінця тижня, не повинні спровокувати різке підняття рівня води в Західній Україні.

Про це заявив міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич.

"За тією ситуацією, яка спостерігається зараз, і за тими прогнозами, якими ми володіємо, ті опади, які очікуються до кінця тижня, не повинні спровокувати різке підняття води, яке могло б мати руйнівний характер", - сказав він.

Проте Шуфрич зазначив, що це тільки прогнози. За його словами, міністерство готове відреагувати, якщо рівень води в Карпатах підніметься вище прогнозованого.

"Всі наші сили, всі відомства і органи крім МНС, які задіяні в подібних операціях ... уважно стежать за ситуацією, за всіма прогнозами", - зазначив він.

Міністр оцінив збитки від повені у кілька десятків мільйонів гривень.

Також він підкреслив, що кошти, які виділялися на ліквідацію наслідків повені в 2008 році, були використані не за призначенням.

"До сьогоднішнього дня ми не можемо знайти ці приблизно півтора мільярди гривень, які були витрачені", - заявив міністр.

Як повідомлялося, у Закарпатській та Львівській областях залишаються підтопленими понад п'ять тисяч гектарів сільськогосподарських угідь. В той же час, галичани бояться такої ж сильної повені, як у сусідній Польщі - там за час страшної повені загинули вже 15 людей.

Читайте також:

Повінь у Західній Україні набирає обертів: сотні будинків під водою

Європа у воді: Польща продовжує евакуацію населення

Україна відправила на допомогу Польщі другий загін рятувальників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: