МНС витратило понад 16 млн. гривень

Рахункова палата звинувачує МНС у неефективному використанні більш як 300 млн. грн. бюджетних коштів у 2006 - першому півріччі 2007 року.

Нестор Шуфрич
Рахункова палата переконана у відсутності належної бюджетної дисципліни у МНС України.
Рахункова палата звинувачує Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи у неефективному використанні більш як 300 млн. грн. бюджетних коштів у 2006 - першому півріччі 2007 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Рахункової палати.

Згідно з повідомленням, фахівці Рахункової палати провели аудит використання бюджетних коштів МНС і виявили, що міністерство неефективно виконувало бюджетну програму ”Забезпечення заходів у сфері цивільного захисту” у 2006 році та першому півріччі 2007 року.

”Показники ефективності, якості і кінцевого продукту, що були визначені в паспортах цієї бюджетної програми в 2006 і 2007 роках, не відповідали меті та назві бюджетної програми”, - йдеться у повідомленні.

Тому, вважають у Рахунковій палаті, асигнування за цією програмою переважно спрямовувалися на самозабезпечення, тобто, на утримання і поточні видатки підрозділів та служб системи цивільного захисту (заробітну плату, заходи соціального захисту, премії тощо).

“На таку основну складову, як матеріально-технічне забезпечення, у тому числі закупівлю нової техніки та засобів попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій і стихійного лиха, кошти, фактично, не витрачалися”, - зазначають у контролюючому органі.

Рахункова палата зазначає, що за відсутності належної бюджетної дисципліни у МНС України та підпорядкованих йому структурних підрозділах в ході використання коштів державного бюджету за цією бюджетною програмою в 2006 році та першому півріччі 2007 року використано з порушенням вимог чинного законодавства бюджетних коштів понад 15 млн. грн., неефективно – більш як 301 млн. грн. Прямі втрати бюджету становили понад 16 млн. грн.

Про результати аудиту поінформовано Верховну раду України, Кабінет міністрів України та Раду національної безпеки і оборони України.

Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи направлено звіт про результати проведеного аудиту для відповідного реагування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: