Мобілізація на Львівщині: десятки добровольців та втікачі від повісток за кордон

Дата публікації
Перегляди
40к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мобілізація на Львівщині: десятки добровольців та втікачі від повісток за кордон

На Львівщині ухилянтів виявилося чимало

У військкоматі розповіли, як проходить мобілізаційна кампанія.

На Львівщині в рамках четвертої мобілізаційної хвилі до військових комісаріатів нині відверто десятками йдуть добровольці та фахові офіцери запасу з багаторічним досвідом служби. Водночас, вистачає й тих, хто намагається уникнути навіть спілкування з військовими комісарами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Військовий комісар Львівщини Олександр Тищенко каже, що тих, хто ухиляється від мобілізації, справді чимало. За статистикою, із двох із половиною тисяч, повістки отримують лише півсотні. 

"Основний спосіб – це виїхати на заробітки за кордон. Йде мігрування зараз, на жаль, по областях. Виїжджають до родичів в іншу область і всю мобілізацію знаходяться там", - розповідає військовий комісар. 

Попри те, кажуть у військкоматі, ситуація неоднозначна. Як і в перших хвилях мобілізації, ситуацію рятують добровольці.

А поки одні добровольці пишуть заяви, другі, разом з іншими мобілізованими, вже проходять медичне обстеження. Серед них і колишній десантник – п'ятдесятирічний  Степан Косик. 

Особливості мобілізаційної кампанії на Львівщині

Особливості мобілізаційної кампанії на Львівщині

Проходячи обстеження в лікарів, Степан Косик хоче лише одного, щоби на перешкоді його патріотичним почуттям не стало здоров'я. Уже не одного добровольця повернули додому. 

Загалом за четверту хвилю мобілізацію зі Львівщини піде служити близько трьох тисяч осіб. Перша сотня вже вирушила поліпшувати свої навички в тренувальний центр. 

Раніше повідомлялося, що військкомати на Буковині спростовують чутки про зрив мобілізації.

Кореспондент ТСН  Степан Грицюк

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
40к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація