Модель з Дніпра заявила, що її побили та зґвалтували після оголеної фотосесії в Дубаї

Модель з Дніпра заявила, що її побили та зґвалтували після оголеної фотосесії в Дубаї

Скріншот відео. ДніпроTV. 

Тепер Наталія боїться за своє життя, адже стала жертвою переслідувань та насильства.

Ще 5 квітня стало відомо, що у Дубаї затримали 40 людей за знімання відеоролика, в якому оголені дівчата стоять на балконі одного з хмарочосів міста. Серед затриманих виявили 12 українок. Одна з дівчат зізналася, що після поїздки її побили та зґвалтували. 

Про це повідомляє телеканал ДніпроTV. 

Наталія Чуприна після тижневого перебування за ґратами в Еміратах та депортації наважилася розповісти правду про подорож та оголену фотосесію. Тепер вона стала жертвою переслідувань та насильства:

"Мене запросили на відпочинок. Ми поговорили, обговорили ситуацію у Дубаї. Розмова пішла в не дуже гарному форматі і почалися обурення у мій бік. Я вирішила, що мені потрібно їхати додому, адже не хочу спілкування у такій грубій формі. Після цього мене побили та зґвалтували. Людина поставилася до мене так, ніби я нічого не варта. Ніби зі мною можна так поводитися", - поділилася Наталія Чуприна.

Дівчина розповіла, що раніше не працювала моделлю. Але їй надійшла пропозиція взяти участь у фотосесії, на якій можна заробити гроші.

Нагадаємо, дівчата влаштували еротичну фотосесію на балконі хмарочосу в районі Dubai Marinа. Історія набула широкого розголосу, адже в Об'єднаних Арабських Еміратах діють жорсткі правила моралі. Особливо вони стосуються зовнішнього вигляду. 13 квітня українські полонянки нарешті повернулися додому.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Наступна публікація