Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Моделі XL: дівчата з пишними формами готуються до Всесвітнього конкурсу краси

Офіційну міс журі обере у суботу.

Завтра, 9 листопада, в Україні вперше відбудеться Всесвітній конкурс краси для дівчат XL. Учасниці вже з’їхались з усього світу. Упродовж п’яти днів вони брали участь у конкурсах талантів, знімали відеовізитівки, і нині у них останній етап - фотосесія в купальниках, про це у сюжеті ТСН.19:30.

У конкурсі беруть участь дівчата з Індії, Сінгапуру, Бразилії, загалом на подіум завтра вийде двадцять одна конкурсантка. Українка Міла представлятиме усю східну Європу. Вона виборола такий титул на попередніх конкурсах і має тринадцятий розмір грудей.

Міла переконує, що її грудях немає ані краплі силікону. "В одній програмі навіть пластичний хірург перевіряв - усе справжнє", - розповідає учасниця конкурсу.

Відео В Україні вперше відбудеться Всесвітній конкурс краси для дівчат XL

Учасниці вже з’їхались з усього світу. Протягом п’яти днів вони брали участь у конкурсах талантів, знімали відеовізитівки, а завершили усе це фотосесією в купальниках.  

В Україні вперше відбудеться Всесвітній конкурс краси для дівчат XL

До того, що зазвичай співрозмовники дивляться трохи нижче її підборіддя, каже, вже звикла. Вона вже три роки як професійна модель і навіть продає власні світлини в Мережі.

Дівчата з великим розміром грудей зауважують, що це має й певні незручності. Зокрема, їм важко займатися активними видами спорту: бігати й стрибати. Проте учасниці конкурсу мають інші звички.

"Я люблю завжди носити відкритий одяг. Коли йдеш і всі дивляться. Але на великі груди дуже складно знайти білизну, а загалом, проблем немає", - зауважує інша учасниця конкурсу Інна.

У павільйоні дівчата позичають одна одній плойку, фарбують і допомагають одягатися. Організатори кажуть, атмосфера зовсім не така, як на традиційних конкурсах "90-60-90". Крім того, учасниці цього конкурсу не відмовляють собі в смаколиках, бо вважають, що "плюс – це завжди позитивно. А їжа – це життя".

Кореспондентка ТСН Олександра Мітіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції