Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Модернізований літак-гігант "Мрія" здійснив перший політ над Україною. Ексклюзив ТСН

Повітряне судно стояло на ремонті півтора року.

Неперевершена українська "Мрія" знову здійнялася у повітря після ремонту та модернізації. Ексклюзивні кадри польоту Ан-225 були показані в сюжеті ТСН.19:30.

Після ремонту двигуни легко підняли в повітря найбільший і найпотужніший літак у світі. Пілоти злетіли на висоту майже в 12 кілометрів, де провели тестування нового навігаційного обладнання. "Наші конструктори впровадили чергову серію допрацювань у частині авіоніки, така модернізація йде безперервно", - пояснив директор авіакомпанії "Авіалінії Антонова" Михайло Харченко.

ВідеоНайбільший у світі літак "Мрія" здійснив вдалий політ після ремонту

ТСН зняла ексклюзивне відео злету "Ан-225". Після ремонту двигуни легко підняли в повітря найбільший і найпотужніший літак у світі. Пілоти піднялися на висоту майже в 12 кілометрів, де провели тестування нового навігаційного обладнання.

Найбільший у світі літак "Мрія" здійснив вдалий політ після ремонту

Після двогодинного польоту "Мрія" повернулася на рідний аеродром у Гостомелі. "Політ пройшов дуже добре, обладнання працює просто чудово. Дивовижно, літак не літав півтора року, але він хоч сьогодні готовий в комерційний рейс", - поділився враженнями від випробовування командир екіпажу Дмитро Антонов.

Літак готують до виконання комерційних рейсів до Азії уже на початку квітня. Подробиці на підприємстві "Антонова" ще не розкривають, відомо лишень, що у планах перевезення надвеликих вантажів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції