Могильов працевлаштував звільнених Януковичем заступників

Могильов призначив начальником Головного слідчого управління МВС Василя Фаринника та начальником Головного штабу МВС Анатолія Лазарєва.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов призначив начальником Головного слідчого управління МВС Василя Фаринника. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Крім того, Могильов призначив начальником Головного штабу МВС Анатолія Лазарєва.

Згідно з повідомленням, про дані призначення йдеться у наказах Міністра внутрішніх справ України від 15 квітня.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович своїми указами від 15 квітня звільнив Фарінник з посади заступника Міністра внутрішніх справ - начальника Головного слідчого управління, Лазарєва - з посади заступника Міністра внутрішніх справ - начальника Головного штабу.

Крім того, були звільнені Леонід Зима з посади заступника міністра внутрішніх справ - начальника кримінальної міліції та Віктор Ратушняк з посади заступника міністра внутрішніх справ.

15 квітня був звільнений також Олександр Просолов з посади заступника міністра внутрішніх справ - начальника головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим.

Крім того, в п'ятницю президент звільнив чотирьох заступників міністра Кабінету міністрів: Юрія Авксентьєва, Сергія Камишева, Костянтина Любченка та Юрія Аністратенка.

Втратили свої посади також заступник міністра аграрної політики та продовольства Володимир Ладика і заступник міністра економіки Олександр Сухомлин.

Також Янукович звільнив двох заступників секретаря Ради національної безпеки і оборони Раїси Богатирьової - Сергія Парашина і Павла Ігнатенка.

Нагадаємо, раніше Янукович провів кадрові перестановки в Адміністрації президента. Він звільнив Герман і ще 5 заступників голови АП і зробив їх своїми радниками. Герман, зокрема, також була призначена керівником Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань АП.

Читайте також:

У податковій почалися глобальні реформи і кадрові "чистки"

Герман запевнила, що від перестановок у АП нічого не зміниться

Янукович призначив Ставнійчук заступником голови своєї адміністрації

Янукович звільнив Герман і ще 5 замів Льовочкіна і зробив їх радникам

Читайте також:

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: