Могильов: Через 2-3 роки матимемо позитивне ставлення до правоохоронців

Міністр МВС переконаний, що через 2-3 роки Україна матиме якісно іншу міліцію та відповідне ставлення до неї.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов переконаний, що через 2-3 роки Україна матиме якісно іншу міліцію та, в свою чергу, позитивне ставлення людей до правоохоронців.

Як повідомили в Управлінні Зв’язків з громадськістю МВС, про це він заявив сьогодні під зустрічі з керівниками кадрових апаратів Міністерств внутрішніх справ/Поліції країн СНД.

"Кадрова робота - це головна складова реформування післярадянської системи міліції, - підкреслив міністр. - Тому обмін досвідом з вами дозволить покращити роботу правоохоронних органів".

За словами Могильова, зараз у структурі МВС України відбувається скорочення центрального апарату міністерства, апаратів УВС областей - головна робота буде переводитися на міліцію районів та міст, куди безпосередньо звертаються громадяни.

Як зазначив міністр, вищезазначені кадрові зміни повинні привести до підвищення рівня заробітної плати, мотивації працівників до роботи в ОВС. Наразі зарплата у міліціонерів дуже низька, що не дозволяє їм бути конкурентами на ринку праці, додав він.

"На жаль, багато років система МВС не реформувалася, але ж ми з оптимізмом дивимось на прямування української міліції до світлого майбутнього", - підсумував Могильов.

Читайте також:

Могильов вирішив покінчити з гонкою міліції за статистикою

Могильов звинуватив Луценка в розвалі української міліції

Українських міліціонерів одягнуть в шикарні мундири, ціна питання – 85 мільйонів

Львівська облрада вимагає відставки Могильова за "свавілля"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: