Могильов: для міліції однакові усі - і білі, і червоні

Як зазначив глава МВС, на правоохоронні органи покладена особлива відповідальність за проведення цих виборів.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов доручив правоохоронним органам забезпечити законність місцевих виборів і рівність політичних сил, які беруть в них участь. Він наголосив, що міліція має бути аполітичною і не надавати переваг жодним політичним силам - "ні білим, ні червоним".

Про це міністр заявив в ході розширеної наради з керівництвом МВС у регіонах.

Могильов підкреслив: "Ви розумієте, що ми зараз знаходимося на завершальному етапі кампанії, що в останній тиждень буде запекла боротьба між усіма учасниками виборчого процесу".

За його словами, на правоохоронні органи покладена особлива відповідальність за проведення цих виборів. "По-перше, ми повинні забезпечити кожному громадянинові його право прийти і прозоро проголосувати. По-друге, повинні розуміти усі співробітники міліції, які знаходяться на дільницях, а керівники тим паче, що немає пріоритетів у жодної політичної сили. Міліція аполітична, для міліції однакові всі - і білі, і червоні, і інші кольори політичних прапорів", - сказав глава МВС.

При цьому Могильов додав, що правоохоронці повинні забезпечити законність у ході виборів: "Відкритість, прозорість, чесність і законність, коли кожне порушення закону повинне отримати адекватну оцінку з боку правоохоронних органів".

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ взяло під охорону підприємства з виготовлення бюлетенів до місцевих виборів. Також МВС взяло під охорону виборчі дільниці.

Читайте також:

Могильов назвав мітинги опозиції провокаціями

Міліція охоронятиме бюлетені й дільниці

 "Регіонали" назвали дурнею купівлю голосів

 

ВідеоМогильов: для міліції однакові усі - і білі, і червоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: