Могильов: харківського журналіста вбили через критику "значущих людей"

Глава МВС запевнив, що справа харківського журналіста перебуває на його особистому контролі.

Харківського журналіста Василя Климентьєва могли вбити через його професійну діяльність. Про це заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

"Ми вивчили публікації зниклого журналіста, з яких випливає, що він досить гостро критикував, скажімо так, значущих людей в цьому регіоні. Можна з великою часткою ймовірності припустити, що він став жертвою протиправних дій...", - сказав він.

"Він міг стати жертвою через свою професійну діяльність", - додав Могильов.

Міністр заявив, що справа харківського журналіста перебуває на його особистому контролі.

"Про неї я доповідаю президенту. Створено спецгрупу, яка займається цим питанням. Вже напрацьовано кілька томів матеріалів у цій справі. Опитані люди, які могли бути причетними. Відпрацьовується дуже багато версій. Але говорити про результати поки рано", - сказав він.

Нагадаємо, дружина харківського журналіста Василя Климентьєва повідомила про зникнення чоловіка 12 серпня. Працівники міліції встановили, що 11 серпня Климентьєв виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі BMW сріблястого кольору в невідомому напрямку.

15 серпня слідчий відділ Дзержинського райвідділу Харківського міського управління міліції порушив кримінальну справу за ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

17 серпня на Печенізькому водосховищі (річка Сіверський Донець) у човні, що плавав по озеру, відпочиваючі знайшли мобільний телефон, що належав Климентьєву. З 18 серпня міліціонери, кінологи і водолази обстежують прилеглу територію.

В даний час відпрацьовуються різні версії зникнення, у тому числі пов'язані з виконанням професійних обов'язків.

Водночас, колишній заступник глави МВС, депутат-опозиціонер Геннадій Москаль стверджує, що до зникнення харківського журналіста причетні "перевертні" в погонах. "Насправді цей злочин було скоєно у міліцейському середовищі, і скоєний у боротьбі за владу, а саме - за посаду керівника Харківського обласного управлінні внутрішніх справ", - заявив депутат.

Читайте також:

Міліція сумнівається, що харківського журналіста втопили

Справу харківського журналіста забере Генпрокуратура

Могильов: до вбивства харківського журналіста причетні міліціонери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: