Могильов: міліція не винна в загибелі студента в райвідділі

Глава МВС поділяє "офіційну версію" трагедії, згідно з якою хлопець сам падав на підлогу райвідділу доти, поки не вбився.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов не вважає міліцію винною у загибелі студента Ігоря Індила у Шевченківському райвідділі міліції Києва.

"Всі матеріали за фактом смерті у Шевченківському РВВС студента Ігоря Індила знаходяться в прокуратурі. Вона буде приймати рішення. Але, судячи з тих матеріалів, які зібрані міліцією, я не вбачаю вини наших співробітників у смерті хлопця", - зазначив він.

Свій висновок міністр обґрунтував так: "Я був у РВВС. Я сам пройшов по всьому маршруту, посекундно звіряючи його з записами камер стеження і свідченнями свідків. Я ні на йоту не зацікавлений в тому, щоб когось покривати. Але якщо наші не винні, ми будемо їх захищати".

Як відомо, 26 травня в одному з гуртожитків Києва дільничний міліціонер забрав студента Індило в районне відділення міліції Шевченківського району столиці, а на ранок батькам запропонували забрати тіло хлопця з моргу.

У київській міліції заявили, що хлопець помер через те, що кілька разів впав, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння.

Водночас, уповноважена Верховної ради з прав людини Нінa Карпачова назвала смерть студента в райвідділі міліції вбивством. Вона впевнена, що правоохоронці намагаються "зам'яти" цю справу.

Читайте також:

Генпрокурор зустрівся з батьками загиблого в міліції студента

Янукович зацікавився загибеллю студента у міліції три місяці потому

Винуватцем смерті студента в міліції визнали тверду підлогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: