Могильов: міліція у Львові не допустила кровопролиття на День Перемоги

Могильов вважає, що у Львові міліція під час зіткнень на День Перемоги виконала своє головне завдання - не допустила кровопролиття та травмування людей.

Під час зіткнень у Львові на День Перемоги міліція виконала своє головне завдання, кровопролиття допущено не було. Про це заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

"Міліція виконала своє головне завдання - ми не допустили травмування людей. Ми не допустили кровопролиття ... Завдання міліції - не займатися політичними силами. Завдання міліції - боротьба зі злочинністю та охорона громадського порядку. Крапка", - підкреслив він.

"Коли виникла загроза порушення громадського порядку, представники міліції разом з представниками львівської мерії зібрали всі політичні сили, які, знаходяться в тому регіоні, а ми ще збирали (політичні сили - ред.) на південно-сході України. І ми провели з ними бесіди", - додав Могильов.

При цьому він також зазначив, що ліві радикально налаштовані політичні сили планували приїзд до Львова.

"Десь близько тисячі чоловік. Вони не приїхали, після того, як ми провели інтенсивну роботу", - підкреслив міністр.

Він також додав, що відправив до Львова "достатню кількість людей, яка запобігла масовому кровопролиттю".

За його словами, були задіяні близько 2 тис. правоохоронців, у тому числі 110 бійців спецпідрозділу Беркут, які прибули з сусідніх областей.

Раніше Могильов повідомив, що у зв'язку з подіями у Львові заведено п'ять кримінальних справ.

За його словами, три справи стосуються хуліганства, одна - крадіжки і ще одна заведена за фактом масового порушення громадського порядку.

Зазначимо, що відзначення у Львові Дня перемоги переросло у міжнародний скандал: генконсул Росії у Львові Олег Астахов заявив, що у його колег по дорозі на Пагорб Слави відібрали вінок, який ті мали намір покласти на військовому кладовищі.

Так, Державна дума РФ звернулась до українського керівництва з вимогою вжити заходи щодо організаторів провокацій 9 травня.

Все про наслідки заворушень у Львові 9 травня читайте тут.

Читайте також:

Україна відзвітує перед Росією за заворушення у Львові

Мєдвєдєв пригадає Україні 9 травня у Львові

Литвин назвав події у Львові 9 травня початком виборчої кампанії

Азаров припустив можливість заборони "Свободи"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: