Могильов: міліція в День незалежності "проявила гуманізм"

Міністр МВС Анатолій Могильов вважає, що на День незалежності міліція в Києві "проявила гуманізм" і діяла "дуже толерантно".

У День незалежності міліція в Києві "проявила гуманізм" і діяла "дуже толерантно", заявив міністр МВС Анатолій Могильов.

Про це міністр сказав під час Години питань до уряду у Верховній Раді України.

"Ми проявили гуманізм і діяли дуже толерантно стосовно до мас людей, що рухалися", - сказав міністр МВС.

За його словами, міліція зробила все для того, щоб не допустити зіткнень у той день. Міністр повідомив, що на Софійській і Михайлівській площах відбувалися політичні акції, і тому міліцією було ухвалено рішення перекрити Володимирську вулицю, "щоб не допустити провокацій".

"Окремі буйні голови стали закликати чіткими колонами рухатися, трощити всіх і вся, що вони й почали робити. Тому ці протиправні дії міліція і припинила. Відзначте, при цьому проявивши гуманізм і не застосовуючи активних дій для припинення правопорушень", - наголосив Могильов.

При цьому він додав, що в таких випадках в Англії, Іспанії, Німеччині та в інших країнах поліція діє жорсткіше.

Нагадаємо, 24 серпня прихильники опозиційних партій проігнорували заборону Окружним адміністративним судом столиці акцій у центрі Києва. Під акцій сталася бійка між опозиціонерами і міліцією. У МВС сказали, що прихильники опозиції в Києві покусали та побили 6 міліціонерів.

За фактами сутичок 24 серпня міліція порушила кримінальну справу за ч 3 ст 296 Кримінального кодексу ("хуліганство"; передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років).

Читайте також:

У центрі Києва опозиція побилася з "Беркутом", прориваючись на Банкову

Прихильники опозиції в Києві покусали та побили 6 міліціонерів

Проти учасників сутичок на День Незалежності порушать кримінальні справи

Міліція законно застосувала балончик з аерозолем на День Незалежності

ВідеоСутички на День Незалежності в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: