Могильов наказав підлеглим "попрацювати" над опозицією

Міліція "шукає" способи приборкання громадського невдоволення діями нової влади.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов закликав підлеглих замислитися над способами запобігання використання опозицією непарламентських форм боротьби з новою владою.

Про це він заявив у п'ятницю на розширеній колегії МВС за участю керівників регіональних підрозділів відомства, повідомляє Обком з посиланням на УНІАН.

"Напрямок наступний - забезпечення громадського порядку та безпеки дорожнього руху. Актуальна тема, особливо в умовах сучасного забезпечення громадського порядку", - зазначив Могильов.

"Я сьогодні з подивом прочитав в інтернеті статтю, що, виявляється, найбільш ефективними способами боротьби будуть непарламентські форми боротьби, як заявив колишній міністр", - сказав міністр.

"Всі розуміють, що таке "непарламентські форми боротьби". Робота нам усім. Тому забезпечення громадського порядку - це тема, над якою ми повинні попрацювати ...", - сказав Могильов.

Нагадаємо, вчора Луценко, коментуючи підписання Януковичем Харківської угоди, заявив, що більше вірить у "позапарламентські методи боротьби".

Читайте також:

Голова МВС жахнувся хабарництву в міліції: всі беруть і я беру

Луценко: Підписавши Харківський пакт, Янукович оголосив війну

Янукович призначив Ківалова і Цушка борцями з корупцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: