Могильов наказав побудувати на держдачі вертолітний майданчик

В оздоровчому комплексі МВС "Бекетово" Анатолій Могильов, наказав побудувати вертолітний майданчик. До цього Могильов був не проти, щоб міліції хтось подарував вертоліт.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов дав доручення звести в оздоровчому комплексі МВС "Бекетово" вертолітний майданчик.

Про це заявив депутат від НУ-НС Геннадій Москаль.

"В оздоровчому комплексі "Бекетово", де завжди проводили літні відпустки міністр, члени колегії, керівники департаментів, управлінь і служб МВС, цього року пан Могильов оздоровлялись самі із родиною на пару із заступником міністра Вороною", - сказав він.

За словами Москаля, більше нікого для відпочинку у даний комплекс за літо не допустили.

"Після їхнього бурного відпочинку ревізією, яку провело керівництво комплексу "Бекетово", було встановлено перевитрату коштів на суму понад 40 тисяч гривень, які були витрачені лише на спиртне", - зазначив Москваль.

Також він повідомив, що "під час відпочинку на території комплексу "Бекетово" міністр дав термінову команду спорудити вертолітний майданчик, в наявності якого можна пересвідчитися будь-кому".

Вертолітний майданчик_2
Народна самооборона
Будинок відпочинку
Депутат зазначив, що майданчик був споруджений без дозволу органів місцевої влади і для його будівництва "було вирублено посадку лаврових кущів і зняті плити із набережної на березі моря". "До речі, лавровий гай був висаджений ще до 1917 року", - зауважив Москваль

"Оскільки вже готовий вертолітний майданчик, а "невідомого благодійника", який би хотів подарувати вертоліт міліції, немає, то опозиція прийняла рішення про початок збору пожертв на придбання літаючого апарата для міністра", - зазначив він.

Як відомо, раніше міністр внутрішніх справ заявив: "Якщо хтось подарує міліції вертоліт, я буду вдячний цим людям".

Також Москаль звинуватив нинішнього главу МВС Анатолія Могильова в отриманні хабаря у вигляді шикарного автомобіля представницького класу Cadillac Escalade 2010 випуску.

Москаль стверджував, що керівництво МВС скидалося грошима для того, щоб зробити подарунок Могильову на день народження. За ці кошти і був куплений автомобіль для міністра.

Читайте також:

Могильов заявив, що окрім "Кадилака" йому потрібні костюми від Бріоні

Москаль: "Cadillac" для Могильова купили у "Крутих тачках"

Могильов зізнався, що йому пропонували мільйонні хабарі

Могильов не вважає, що українська мова потрібна міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: