Могильов не збирається відстороняти Стогнія від роботи

Фігурант скандалу Костянтин Стогній заявив, що міністр МВС Анатолій Могильов хотів його відсторонити від виконання службових обов'язків, однак передумав.

На час розслідування бійки між радником міністра внутрішніх справ Костянтином Стогнієм і екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком Стогній відсторонений не буде. Раніше він зазначав, що готовий написати рапорт про звільнення, якщо буде відчувати власну провину.

"Я мав розмову з міністром внутрішніх справ (Анатолієм Могильовим). Він висновків не робить до закінчення службового розслідування, хотів мене відсторонити від виконання службових обов'язків на час проведення розслідування, але вже є попередні матеріали розслідування і тому він вирішив поки цього не робити", - відзначив Стогній.

Нагадаємо, цими вихідними екс-мінстр Юрій Луценко опинився в центрі скандалу щодо бійки з радником міністра внутрішніх справ Костянтином Стогнієм.

Пізніше соратник екс-міністра Юрій Гримчак звернувся до президента України, Кабінету міністрів, Верховної ради та громадськості і спростував інформацію, що Луценко брав участь у бійці зі Стогнієм.

У свою чергу Стогній заявив, що на нього тиснуть різними способами, аби він звільнився.

Читайте також:

Луценко заявив, що він ні з ким не бився

Стогній розповів про бійку з Луценком

Соратник Луценка вимагає справу проти Стогнія

Луценко отримав по обличчю від соратника Могильова через "оральний контакт"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: