Могильов передав МЗС скандальний Cadillac

У МВС запевнили, що автомобіль "буде передано до МЗС" 14 жовтня 2010 року "згідно з актом приймання-передачі".

Міністерство внутрішніх справ передало Cadillac, який був закуплений для Анатолія Могильова, до Міністерства закордонних справ.

Про це повідомив НУНСівець Геннадій Москаль з посиланням на офіційну відповідь з МЗС, яку він отримав на своє депутатське звернення.

"...Опрацьовано питання щодо передачі у строкове безоплатне користування автомобіль марки Cadillac Escalade, кузов IGYUKDEF3AR161907, 2010 року випуску, для проведення офіційних та протокольних заходів високого рівня. Підписана відповідна угода між МВС та МЗС", - сказано у документі.

У МВС запевнили, що автомобіль "буде передано до МЗС" 14 жовтня 2010 року "згідно з актом приймання-передачі".

"Якщо дуже сильно захотіти, то можна добитись правди і справедливості", - прокоментував цю подію Москаль.

Раніше Москаль звинуватив чинного главу МВС Анатолія Могильова в отриманні хабаря у вигляді шикарного автомобіля представницького класу Cadillac Escalade 2010 випуску.

Москаль стверджував, що керівництво МВС скидалося грошима для того, щоб зробити подарунок Могильову на день народження. За ці кошти і був куплений автомобіль для міністра.

Прес-служба МВС у відповідь заявила, що автомобіль підрозділам міліції Київської області на безкоштовній основі подарував невідомий благодійник.

Читайте також:

Міліція закупила нових авто на 72 мільйони

У Європі за подарований Cadillac на Могильова завели б справу

МВС знову накупило машин - тепер на 40 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: