Могильов подарував Януковичу позолочений пістолет

За словами Луценка, Янукович отримав від Могильова нагороду - позолочений пістолет із слонової кістки.

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов подарував президенту Віктору Януковичу позолочений пістолет із слонової кістки. Про це заявив екс-глава МВС, лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко.

Так, Луценко, відповідаючи на запитання журналіста про принцип нагородження зброєю, сказав: "Після прийняття Верховною радою в 2007 Дисциплінарного статуту МВС, нагородження в МВС стосувалося виключно командного складу атестованих співробітників міліції. Нагороджували багатьох, наприклад, на 90 років карного розшуку видали 90 нагородних пістолетів кращим операм з усіх областей України. Але і нагороджувати було за що - навіть у часи соціально-економічної кризи наша команда в МВС змогла не допустити помітного зростання злочинності, розкривала фактично всі резонансні справи ".

"А кого зараз повинен нагороджувати Могильов? І за що? За 30-відсоткове зростання злочинності? Звичайно, немає кого. Ось він і примудрився вже нагородити трьох цивільних осіб (що прямо забороняє закон). Серед них - президент Янукович, нагороджений позолоченим пістолетом зі слонової кістки, новий керівник "Укрспецекспорту" (очевидно, за участь у побитті опозиції в залі парламенту) і ще один колега по уряду (на день народження) ", - зазначив Юрій Луценко.

При цьому, за його словами, Генеральна прокуратура України, відповідаючи на депутатський запит, не знайшла в цьому "ніяких порушень".

Читайте також:

Могильов віддасть скандальний Cadillac іншому міністру

Москаль: Cadillac Могильову купили даїшники-корупціонери

Могильов отримав від Януковича зірочку на погони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: