Могильов пообіцяв повернути міліцію обличчям до народу

Глава МВС заявив, що президент поставив перед ним завдання "повернути міліцію обличчям до народу". І він збирається це втілити у життя.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов пообіцяв повернути міліцію обличчям до народу.

"Хотів би наголосити на тому, що міліцію потрібно повертати обличчям до народу і робити з правоохоронця саме помічника для громадян, а не караючий орган, якого усі бояться", - сказав глава МВС під час зустрічі з трудовим колективом одного із автобусних заводів Київщини, передає прес-служба відомства.

"Це основна задача, яку перед нами поставив президент України, і яку ми будемо втілювати у життя", - підкреслив Могильов.

Нагадаємо, 14 березня декілька громадських організацій заявили про проведення спільної всеукраїнської акції з вимогою відставки Могильова.

Активісти під вікнами Адміністрації президента спалили папірці з портретами міністра і шаржами на нього, а потім "прах Могильова" урочисто розвіяли у повітрі. Учасники акції вийшли з гаслами: "Могильовщину геть!", "Могильов псує імідж України в очах міжнародної спільноти", "Могильов дискредитує президента!".

Читайте також:

Могильов заперечив зростання злочинності в Україні: вбивць та ґвалтівників поменшало

Могильов запевнив, що в Україні немає "козирних" автономерів

Луценко отримав по обличчю від соратника Могильова через "оральний контакт"

Герман: у нас інших міліціонерів для наших письменників немає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: