Могильов пообіцяв саджати і білих, і червоних

За словами міністра, тільки страх покарання може утримати чиновників від якихось протиправних дій.

Будь-який чиновник, якщо він причетний до протиправної діяльності, має розуміти, що за це він відповідатиме "незалежно від того, він білий чи червоний". Про це 29 червня заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

"Мені немає різниці, він за це має відповідати. Тільки страх покарання утримує від якихось протиправних дій", - зазначив Могильов.

При цьому він зазначив, що при ліквідації паводків у минулі роки понад 60% бюджетних грошей, що виділялися, розкрадалися.

"Дуже багато справ порушено за фактами економічних зловживань у різних структурах державної влади. У нас дуже багато кримінальних справ, коли з Держрезерву пропало зерно. Дуже багато грошей пішло "наліво", скажімо так, і при ліквідації паводку в минулі роки – величезні суми грошей. Важко зрозуміти, як примудрялися там списувати більше 60% грошей, що виділялися на ліквідацію", - сказав міністр.

Зазначимо, у Верховній раді зареєстровано проект постанови про звільнення Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ.

Опозиція стверджує, що період керівництва Могильова міністерством характеризується провальними показниками боротьби із злочинністю, суттєвим згортанням відкритості, гуманізації та демократизації роботи органів внутрішніх справ, значним погіршенням стану захисту прав і свобод людини в Україні.

Читайте також:

Глава МВС зізнався, що в Україні приховуються 30% злочинів

Студенти вимагають відставки глави МВС

У Раді зареєстровано другу постанову про відставку глави МВС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: