Могильов пов’язав акції проти свавілля міліції зі скінхедами

Міністр внутрішніх справ Анатолії Могильов заявив, що протести проти свавілля міліції у Шевченківському РВВС курує колишній координатор акцій скінхедів.

Протести проти свавілля міліції у Шевченківському РВВС курує колишній координатор акцій скінхедів.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Анатолії Могильов на прес-конференції у вівторок.

Він нагадав, що рішення щодо перевищення повноважень працівниками міліції у цій справі за законом має ухвалювати лише прокуратура за результатами комплексних перевірок.

"Коли прокуратура ухвалить підсумкове рішення, винні будуть притягатися до відповідальності", - сказав Могильов, додавши, що захищатиме працівників міліції, якщо вони виявляться невинуватими.

"На 24 число знову заплановані акції протесту. Я вам скажу, що ці акції координує хлопець на прізвисько "Квітень", він є організатором усіх скінхедів, які воювали тут, на стадіонах", - зазначив міністр.

Як відомо, у Шевченківському райуправлінні міліції в Києві помер майже 20-річний студент Ігор Індило. За результатами першої експертизи, причина смерті - травма голови. У міліції стверджують, що Індило був дуже п'яний і сам декілька разів упав і вдарився.

28 травня у зв'язку із загибеллю студента прокуратура порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень співробітниками райвідділу міліції - за ст. 365 Кримінального кодексу, санкція за якою передбачає позбавлення волі до 10 років.

Начальник Київської міліції Олексій Крикун усунув від виконання обов'язків начальника Шевченківського райуправління міліції, його заступника, помічника начальника чергової частини - оперативного чергового та дільничного на час проведення внутрішнього службового розслідування та розслідування прокуратурою цієї кримінальної справи.

Про необхідність ексгумації тіла Індила заявляла уповноважена Верховної ради з прав людини Ніна Карпачова, яка переконана, що студента вбили.

18 червня заступник глави адміністрації президента Ганна Герман в ефірі одного з українських телеканалів заявила, що Студента Ігоря Індила закатували

Читайте також:

У Адміністрації президента заявили, що студента у міліції закатували

Смерть студента в райвідділку міліції зафіксувала відеокамера

Винуватцем смерті студента в міліції визнали тверду підлогу

Чергова смерть у міліції: у Харківському відділку помер 29-річний чоловік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: