Могильов приїхав у Крим з одним портфелем і в мундирі з діамантами

Журналістів зацікавили діаманти на запонках нового кримського прем'єра. Однак уточнювати їхню вартість і кількість на аксесуарах він не став.

Новий прем'єр-міністр Криму Анатолій Могильов приїхав на своє нове місце роботи з одним портфелем і генеральським мундиром. Про це він повідомив на прес-конференції в Сімферополі, пише "Крым.Комментарии".

"Ви знаєте, я встиг привезти тільки один портфель. Мій генеральський мундир природно я теж привіз, але як атрибут пам'яті про роботу", - сказав Могильов.

При цьому журналістів зацікавили діаманти, що блищали на запонках нового прем'єра. Однак уточнювати їхню вартість і кількість на аксесуарах він не став.

"Я радий, що ви  маєте такий професійний погляд, що можете відрізнити діаманти від інших каменів. Це гідно дівчини, що розуміється на діамантах", - сказав він журналістці, яка акцентувала увагу на прикрасах нового прем'єра.

Нагадаємо, раніше екс-глава МВС Юрій Луценко прокоментував діяльнсіть Могильова на посаді глави відомства. За словами Луценка, "брутальний стиль Могильова давно викликав негатив суспільства і міліції".

Читайте також:

Робочий стіл Могильова вже завалений стосами паперів

Луценко: Могильов на чолі МВС демонстрував, що мізки не потрібні

Могильов може витягти Гриценка з-за грат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: