Могильов рекомендував створювати студентські формування з охорони правопорядку

Міносвіти і науки рекомендує керівникам закладів І-ІV рівнів акредитації посилити співпрацю з органами внутрішніх справ щодо організації студентських громадських формувань з охорони громадського правопорядку.

Адміністраціям українських вузів рекомендовано створювати з числа студентів формування з охорони правопорядку. Відповідну рекомендацію підписав заступник міністра освіти і науки Євген Сулима за пропозицією міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова.

"Міністерство освіти і науки рекомендує керівникам закладів І-ІV рівнів акредитації... посилити співпрацю з органами внутрішніх справ щодо організації студентських громадських формувань з охорони громадського правопорядку, активізувати залучення викладачів та студентів до участі в роботі таких формувань", - наголошується в рекомендації Міносвіти.

У документі Міносвіти посилається на лист Могильова, в якому глава МВС зазначив, що "українське студентство завдяки активній громадянській позиції завжди знаходиться в авангарді суспільного життя молоді, демократичних, політичних, культурних, правових процесів у країні, граючи значну роль у взаємодії з органами внутрішніх справ у забезпеченні правопорядку, попередження негативних явищ у молодіжному середовищі".

"Одним із чинників сприяння цьому є діяльність громадських формувань з охорони громадського порядку, створених у вищих навчальних закладах", - йдеться в листі.

В якості зразка таких формувань Могилів навів приклад Студентського оперативного загону Херсонського державного університету, члени якого забезпечують охорону громадського порядку на території студентського містечка і на вулицях обласного центру. Міністр зазначив, що за перший квартал цього року за сприяння цього загону до відповідальності було притягнуто 23 людини.

Крім того, Могильов зазначив, що подібним чином з МВС "ефективно співпрацюють громадські формування" Київського національного університету КПІ, Національного університету Острозька академія, Слов'янського державного педагогічного університету, університету Львівська політехніка та Запорізького державного технічного університету.

Нагадаємо, у п'ятницю, 25 червня, в Вреховной раді був зареєстрований вже другий за місяць проект постанови про відставку міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

16 червня парламент відмовився звільнити Могильова.

Читайте також:

У Раді зареєстровано другу постанову про відставку глави МВС

Могильов пов'язав акції проти свавілля міліції зі скінхедами

Європа заявила про утиск прав людини в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: