Голова МВС розповів, коли напише рапорт про звільнення

Голова МВС Анатолій Могильов заявив, що напише рапорт про звільнення, коли хтось з його заступників попаде під кримінальну відповідальність.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив, що одразу напише рапорт про звільнення, якщо хтось з його заступників підпаде під кримінальну відповідальність.

Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

"Якщо хтось з моїх замів, прямих моїх підлеглих підпаде під кримінальну відповідальність, я одразу напишу рапорт", - сказав Могильов, зазначивши, що такий принцип буде здійснюватися стосовно всієї системи внутрішніх справ.

В той же час відзначив, що не збирається йти у відставку. "Ми доведемо реформи до кінця і змусимо міліцію працювати на благо народу", - зазначив Могильов.

На його думку, наразі міліції не слід захищати честь мундира. "Наш мундир потрібно чистити", - пояснив він, зазначивши, що за час його перебування на посаді понад 20 офіцерів міліції.

Нагадаємо, що наприкінці червня у Верховній раді було зареєстровано другий проект постанови про звільнення з посади міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова. Відповідний документ до парламенту направив міністр внутрішніх справ опозиційного уряду, депутат від НУ-НС Геннадій Москаль.

У пояснювальній записці до проекту постанови вказано, що політико-правовими підставами для звільнення Могильова з посади є неналежне виконання ним своїх службових обов’язків.

Перший віце-спікер Адам Мартинюк, головуючий 2 липня на засіданні Верховної ради, відмовився ставити на голосування проекти постанов про звільнення Могильова, мотивуючи це тим, що питання про звільнення міністрів не може ставитися на голосування двічі під час однієї сесії ВР.

Нагадаємо, раніше група депутатів від НУ-НС вже реєструвала в парламенті постанову про відставку Могильова, проте 16 червня парламент провалив цей документ. Відставку міністра не підтримав жоден депутат від правлячої коаліції.

Читайте також:

Глава МВС Могильов доручив оточенню говорити українською мовою

Звільнення Табачника і Могильова відстрочили до осені

Янукович наказав Могильову вчити українську мову

Могильов пообіцяв саджати і білих, і червоних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: