Могильов розповів, звідки у нього Cadillac Escalade

Могильов заявив, що автомобіль куплений не за бюджетні гроші, а за гроші спонсорів і призначений для обслуговування іноземних делегацій, не "для мене".

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявляє, що автомобіль Cadillac Escalade було придбано для підрозділів міліції Київської області за кошти спонсорів для обслуговування іноземних делегацій.

Про це повідомив відділ зі зв'язків із громадськістю Головного управління МВС у Запорізькій області з посиланням на заяву міністра в Запоріжжі 30 липня.

"Те, що стосується автомобіля, то він куплений не за бюджетні гроші, а він куплений за гроші спонсорів, він переданий у МВС і призначений для обслуговування іноземних делегацій", - повідомив Могильов. Він наголосив, що автомобіль не призначений для його поїздок у столиці.

"Для мене він не потрібний, тому що переміщатися на ньому в умовах Києва просто абсурдно", - додав міністр.

За його словами, зараз автомобіль направлено у Крим, тому що туди приїжджали іноземні делегації, після чого його повернуть у Київ.

Як повідомляло агентство, депутат Верховної Ради від Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона", міністр внутрішніх справ опозиційного уряду Геннадій Москаль стверджував, що керівництво МВС скидалося грошима для того, щоб зробити подарунок Могильову на день народження. За ці кошти і був куплений автомобіль для міністра.

Раніше прес-служба МВС повідомила, що автомобіль переданий підрозділам міліції Київської області на безкоштовній основі. Водночас у повідомленні не було вказано, чи був автомобіль переданий фізичною, чи юридичною особою.

Раніше Москаль направив запити прем'єр-міністрові Миколі Азарову і генеральному прокуророві Олександру Медведьку, у яких просив доручити Головному контрольно-ревізійному управлінню перевірити законність купівлі управлінням Державтоінспекції в Київській області для обслуговування Могильова автомобіля Cadillac Escalade.

Читайте також:

Cadillac Escalade главі МВС подарував невідомий благодійник

Москаль: Cadillac Escalade Могильову подарували на день народження

Москаль: Могильову купили автомобіль за мільйон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: