Могильов: серед даїшників трапляються відморозки

Міністр стверджує, що тих представників ДАІ, які зневажливо ставляться до водіїв, звільнятимуть зі служби.

Міністр МВС Анатолій Могильов висловився на захист працівників Державтоінспекції, хоча визнав, що систему роботи ДАІ треба ламати. При цьому міністр стверджує, що тих представників ДАІ, які зневажливо ставляться до водіїв, звільнятимуть зі служби.

"Я хочу сказати кілька слів на захист ДАІ. Так, трапляються відморозки. Але взагалі-то ця служба - найнебезпечніша. Співробітник ДАІ найчастіше не знає, чого варто очікувати від зупиненої машини, що там за люди сидять", - зазначив Могильов.

"Відсоток застосування зброї у ДАІ найвищий. Вищий ніж у співробітників карного розшуку. Але саму систему роботи, побудовану на постійному вимаганні, треба ламати. Але це справа двостороння. Тому всім нашим водіям я хочу побажати у разі порушення не намагатися вирішити питання за 50-100 гривень, а підписувати протокол і якщо з чимось не згодні - оскаржити його в суді", - додав він.

Зазначимо, за останній час працівники ДАІ неодноразово ставали фігурантами гучних скандалів.

Зокрема, нещодавно в Інтернеті з'явилося скандальне відео розмови водія з кримським інспектором Шкаберіним. Автомобіліст просив даїшника повідомити причину зупинки машини. Інспектор почав сперечатися з водієм і двічі заявив, що, якби був він зараз не на службі, то "набив би є...ло" автомобілісту. Інспектора звільнили з органів за грубе порушення службової дисципліни.

Нещодавно у Вінницькій області був звільнений прапорщик ДАІ, який у відповідь на прохання зупиненого ним водія пред’явити службове посвідчення показав дулю.

Читайте також:

Фальшивий ДАІшник ледь не оштрафував справжнього інспектора

Кримські даїшники побили водія мопеда (відео)

Батько вінницького даїшника: дулі син показував вороні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: