Могильов скоротив 30% міліцейських начальників

МВС сподівається, що скорочення чисельності особового складу міліції дозволить підвищити заробітну плату тим співробітникам, які залишаться.

Протягом січня-лютого міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов скоротив штат центрального апарату на 30% з метою оптимізації роботи відомства. Про це 22 лютого повідомив начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС Юрій Казанський.

Казанський зауважив, що із 3900 співробітників центрального апарату в результаті скорочення залишається 2 тис. 678. За його словами, частина співробітників звільнена у зв’язку з досягненням пенсійного віку, ще одну частину звільнено через скорочення посад, деяким співробітникам запропоновано інші посади у відомстві.

Також Казанський зазначив, що протягом першого кварталу цього року на 30% будуть скорочені штати регіональних апаратів органів внутрішніх справ.

Водночас Казанський зауважив, що скорочення не стосуватиметься співробітників ППС, дільничних інспекторів та працівників карного розшуку.

За його словами, скорочення чисельності особового складу міліції дозволить підвищити заробітну плату тим співробітникам, які залишаться працювати, а оптимізація роботи дозволить скоротити на 40% генеральські посади, тобто, зі 100 генеральських посад залишиться 60.

Також начальник департаменту зауважив, що цього року у зв’язку проведенням пенсійної реформи з міліції призупинився масовий відтік кадрів, що спостерігалася наприкінці минулого року.

Читайте також:

Могильов звільнив 7 начальників ДАІ у регіонах

Янукович звільнив заступників Могильова і одразу повернув на місце

Стогній йде з міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: