Могильов віддасть скандальний Cadillac іншому міністру

Глава МВС вирішив передати подарований МВС невідомим благодійником автомобіль преміум-класу Міністерству закордонних справ.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов передасть скандальний Cadillac, подарований анонімним спонсором, у Міністерство закордонних справ, яким керує Костянтин Грищенко.

"Щоб зняти тему по Cadillac... У нас у МЗС є відділ по зустрічі іноземних делегацій. Я передам Cadillac туди, щоб він зустрічав іноземні делегації. Якщо буде потреба, будемо його звідти брати. І на цьому закінчимо тему", - сказав Могильов. Коментуючи викриття Геннадія Москаля, що Cadillac згідно із документами був подарований МВС фізособою, у якої немає навіть телевізора, Могильов відповів:

"Що робити, якщо якась фірма вирішила подарувати, але сама прямо не хоче дарувати? У них є працюючий водій, і вони дарують через нього".

На репліку, що за законом "Про міліцію" МВС не може приймати подарунки від фізосіб, Могильов відповів: "Якщо ви говорите, що від физособи не можна одержувати допомогу, то сам пан Москаль, очолюючи кримський головком, вніс 13 тисяч 700 гривень на розвиток матеріальної бази міліції".

Нагадаємо, раніше нардеп Геннадій Москаль заявив, що Могильову подарували автомобіль Cadillac ціною в понад мільйон гривень. При цьому, за словами політика, машина була подарована через підставну особу Сергія Руденка, який не має навіть телевізора.

Пізніше Москаль звинуватив ДАІ Київської області в організації корупційної схеми, завдяки якій автомобіль і був переданий МВС.

У міністерстві ж одразу заявили, що машина була "безоплатно передана в березні цього року в підрозділи міліції Київщини для обслуговування іноземних делегацій".

Читайте також:

Москаль: Cadillac Могильову купили даїшники-корупціонери

Москаль назвав ім'я людини, яка подарувала Могильову Cadillac

Могильов заявив, що окрім "Кадилака" йому потрібні костюми від Бріоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: