Могильов вирішив покінчити з гонкою міліції за статистикою

За словами глави МВС, тепер основна вимога до співробітників міліції - допомагати людям.

У Міністерстві внутрішніх справ змінили критерії оцінки роботи міліції. Про це заявив голова МВС Анатолій Могильов. За його словами, зокрема, більше не буде привертатися занадто багато уваги статистиці розкриття злочинів.

"Тепер основна наша вимога до співробітників міліції - допомагати людям", - повідомив голова МВС Анатолій Могильов в інтерв’ю "Комерсанту-Україна".

Як наголосив Могильов, якщо співробітники не справляються зі своїми обов’язками, працюють заради статистики, їх необхідно карати аж до звільнення з роботи.

"Я переконаний, що дуже скоро почнуться розмови про падіння рівня розкривання злочинів", - заявив міністр.

Могильов навів приклад Польщі, де "рівень розкривання становить усього 40%, а довіра громадян до польської поліції набагато вища, ніж у нас до міліції".

"Але, щоб домогтися цього, нам необхідно підвищити мотивацію співробітника правоохоронних органів. Рівень його заробітної плати повинен бути таким, щоб він не залежав від зовнішніх факторів", - заявив глава МВС.

Він зазначив, що рядовий патрульно-постової служби отримує трохи більше 1600 гривень, а охоронець у супермаркеті - як мінімум удвічі більше, хоча характер роботи схожий.

"Про яку в такому випадку мотивацію може йтися? Я думаю, що в нинішніх реаліях рядовий співробітник ППС повинен одержувати мінімум 4000 гривень", - сказав Могильов.

За його словами, "підвищивши зарплату, надавши соціальні гарантії, ми залучимо більше порядних людей з мотивацією чесно працювати в міліції".

Міністр зазначив також, що "протягом тривалого часу міліція фінансується за залишковим принципом". "Ми отримуємо близько 40% від необхідного. Але країна зараз не може вдвічі збільшити фінансування МВС. Отже, потрібно скорочувати особовий склад, щоб ми могли вирішувати свої завдання меншими витратами", - підкреслив глава МВС.

Читайте також:

Могильов звинуватив Луценка в розвалі української міліції

Українських міліціонерів одягнуть в шикарні мундири, ціна питання – 85 мільйонів

Львівська облрада вимагає відставки Могильова за "свавілля"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: