Могильов виступив за продаж машин п'яних водіїв

Вилучені машини потрібно продавати на аукціоні. Господар має пріоритетне право покупки, але 20% від його вартості він повинен віддати у вигляді штрафу.

Глава Міністерства внутрішніх справ Анатолій Могильов виступає за посилення санкцій за порушення правил дорожнього руху, зокрема за вилучення і продаж машин п'яних водіїв.

За словами міністра, необхідно підняти питання про те, щоб штрафні санкції за порушення правил дорожнього руху були чітко розписані, пише ЛігаБізнесІнформ.

"Наприклад, щоб за керування в нетверезому стані водія обов'язково позбавляли посвідчення водія. Якщо він керує автомобілем без водійського посвідчення, то, по всій видимості, необхідно приймати рішення, про вилучення у нього автомобіля", - зазначив Могильов.

Міністр наголосив, що вилучені машини потрібно продавати на аукціоні. Він додав, що господар має пріоритетне право покупки, але 20% від його вартості він повинен віддати в бюджет у вигляді штрафу.

На думку глави МВС, такий спосіб покарання будуть справедливим, "тоді буде соціальна справедливість між тими, хто їздить на "Жигулях" і на дорогих машинах, оскільки 20% від вартості старенького "Жигуля" - це $ 200-300, а від дорогого автомобіля - близько $ 20 тис".

"Мажори" подумають, чи варто їздити п'яними за кермом. Це було б справедливо. Я не законодавець, але я такі пропозиції внесу", - підкреслив міністр.

Читайте також:

Могильов пообіцяв повернути міліцію обличчям до народу

Могильов визнав, що зовсім скасувати техогляд не можна

Могильов запевнив, що в Україні немає "козирних" автономерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: