Могильов не вважає, що українська мова потрібна міліції

Міністр похвалився, що вивчив українську мову за два місяці, як того вимагав президент Віктор Янукович.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов вивчив українську мову до зазначеного строку - 1 вересня 2010 року, хоча й вважає її недосконалою. Про це він розповів журналістам 1 вересня.

"Я вже казав, що вивчав державну мову в школі і якась база в мене була. Наради проводимо українською мовою. Хоча я вважаю, що вона недосконала, тим паче розмовляємо українською мовою. Я вважаю, що це не основне в роботі міліції - знання мови. Це однозначно", - розповів Могильов.

"Я вивчав слова, окремі слова, набирав словарний запас. Я брав таку книжку, яка, як я вважаю, має великий запас різноманітних українських слів", - зазначив Могильов.

Щодо перевірки володіння українською мовою президентом Віктором Януковичем, то він такого бажання поки що не виявив. "А як буде вважати за потрібне - перевірить", - додав Могильов.

Нагадаємо, на початку липня на зустрічі з силовиками глава держави Віктор Янукович дорікнув Могильову за те, що він доповідав президенту російською мовою. Після цього президент доручив голові МВС протягом двох місяців вивчити українську мову.

20 серпня Могильов повідомив, що наполегливо виконує завдання, і навіть читає книжки українською.

Прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв вивчати українську мову разом з Могильовим. Як відомо, Азаров також погано володіє українською. Ще на початку червня Азаров зізнався, що почав брати уроки, щоб читати документацію, підписувати папери, спілкуватися на офіційному рівні.

Читайте також:

Азаров пообіцяв вчити українську мову разом з Могильовим

Янукович наказав Могильову вчити українську мову

Азаров зізнався, що бере уроки української мови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: