Могильов: Янукович дав наказ "саджати"

Янукович дав Могильову команду "саджати" через крадіжки в держзакупівлях. Міліція також буде контролювати всі великі тендери.

Міністр МВС Анатолій Могильов заявив, що йому президент Віктор Янукович дав команду "саджати" через крадіжки в держзакупівлях. А також повідомив, що міліція буде контролювати всі великі тендери.

Так, Могильов на закритому засіданні Кабміну три тижні тому заявив: "Мені, звичайно, трохи ніяково — я всіх тут знаю особисто, але починаються держзакупівлі, і я попереджаю — президент дав команду "Саджати!" церемонитися ніхто не буде. Міліція буде контролювати всі великі тендери".

Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на джерело. Таким чином влада намагається навести певний лад всередині своєї команди і припинити найбільш відверті форми дерибану державних коштів, зазначено у публікації.

Так першим сигналом стало подання про відставку заступника міністра економіки Сухомлина, подане Миколою Азаровим, через проведення процедури закупівлі в одного виконавця продовольства для армії в інтересах кількох комерційних структур, що користуються лояльністю міністра оборони Михайла Єжеля.

Формальна причина скандалу така: відкриті тендери із закупівлі продовольства для армії не проводилися з 2007 року. Один-два рази на рік піднімається галас: "солдатів нічим годувати і продукти закінчуються". У результаті за прискореною процедурою в одного учасника закуповувалося необхідне — в особливих людей за особливими цінами.

Як свідчать дані Кабміну, обсяг держзакупівель в Україні зріс у 2010 році у 2,2 рази до 335 млрд грн.

"Збільшення державних закупівель, на думку Мінекономіки, викликане пожвавленням вітчизняної економіки, і, як наслідок, маємо своєчасне та ефективне забезпечення потреб у якісних товарах, роботах і послугах, необхідних для повноцінного виконання органами влади державних функцій і зобов'язань щодо населення", - йдеться в інформдовідці уряду.

Однак в яких саме галузях населення стали забезпечувати 2,2 рази більше не повідомляється.

Читайте також:

Герман: корупцію, про яку пишуть американці, Янукович уже поборов

Янукович - чиновникам: не можна так безбожно красти

Янукович: корупцією в Україні займається не більше 5% громадян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: