Могильов заохочуватиме ДАІшників за штрафування депутатів Верховної Ради

Міністр внутрішніх справ запевнив, що працівникам ДАІ весь час говорять – козирних і мажорних номерів немає.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов має намір заохочувати співробітників ДАІ за виписування штрафів автомобілями з номерами Верховної Ради, якщо ті порушуватимуть правила дорожнього руху.

"Так точно, більше того, якщо він таке зробить, я його ще заохочу", - сказав міністр, відповідаючи на запитання, чи можуть співробітники ДАІ зупиняти автомобілі з номерами Ради.

Могильов додав, що номери серії "ВР" видаються на автомобілі депутатів тільки після отримання з парламенту відповідного листа.

Йому шкода, що в Україні останніми роками склалася практика, коли машини з такими номерами співробітники ДАІ не зупиняють.

"На жаль, протягом багатьох років у нас склався стереотип, що краще їх не зачіпати, але ми всім співробітникам ДАІ говоримо, що крутих номерів немає, немає козирних чи мажорних", - запевнив Могильов.

У лютому депутат Ради Григорій Омельченко (позафракційний) просив МВС перевірити інформацію про наявність у ДАІ списків номерів автомобілів, що не рекомендується зупиняти.

Омельченко просив Могильова у разі підтвердження цього пояснити, з якої причини й на підставі яких законодавчих норм складено такі списки.

нагадаємо, нещодавно ДАІ назвала 12 причин для зупинки авто. І перша серед них - порушення правил дорожнього руху.

Читайте також:

Генпрокуратура звинуватила МВС у невиконанні службових обов'язків

Могильов: Через 2-3 роки матимемо позитивне ставлення до правоохоронців

ДАІ назвала 12 причин для зупинки авто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: