Могильов запевнив, що розбирається в географії Лондона

Міністр відповів на закиди опозиції щодо можливості перенесення мітингів на околиці Києва.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заперечив, що наводив у приклад лондонський Гайд-парк, говорячи про необхідність перенесення мітингів опозиції на околиці Києва.

Про це він сказав на засіданні Верховної ради 18 червня, відповідаючи на репліку опозиційних депутатів, що Гайд-парк насправді розташований у самому центрі Лондона.

"Що стосується лондонських передмість. Якщо ви знайдете хоч єдину заяву Могильова про це десь, я напишу рапорт про відставку одразу. Могильов таке не говорив ніде!" - заявив він.

"Ці слова додали в моє інтерв'ю. Я таке не говорив ніде. Тому не варто мене обвинувачувати в незнанні географії Лондона", - сказав він.

Раніше в інтерв'ю міністра газеті "Сегодня" були опубліковані такі його слова: "Я б виділив для мітингів якесь велике поле на околиці Києва, де ніхто нікому не заважає. І там кричіть, скільки хочете, як у Гайд-парку в Лондоні".

Водночас, журналіст газети "Сегодня" Олександр Корчинський, який брав це інтерв'ю, пізніше зізнався, що Могильов дійсно не вимовляв слова "Гайд-парк".

"Він сказав, що мітинги треба проводити в парку або десь подалі, де люди можуть висловлювати свою точку зору. Мова йшла за змістом, що це місце, де вони, не заважаючи нікому, можуть висловлюватися. Я його запитав: "Як у Гайд-парку в Лондоні?" Він відповів: "Так", - розповів Корчинський.

Журналіст також розповів, що інтерв'ю не давалося на вичитування міністрові.

Читайте також:

Керівник МВС попросив уявити його з барабаном у спальні

Глава МВС назвав судимості Януковича політичними репресіями

Могильов наказав підлеглим "попрацювати" над опозицією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: