Могильов заявив, що окрім "Кадилака" йому потрібні костюми від Бріоні

Міністр наголошує, що для окремих функцій міліції потрібні різні машини, в тому числі і "Кадилаки", і "Мерседеси".

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов стверджує, що Cadillac Escalade вартістю понад мільйон гривень, подарований МВС, допоможе ловити злочинців. І костюми від Бріоні теж допоможуть.

На питання, навіщо міністерству "Кадилак", Могильов заявив: "Можна відмовитися від "Кадилака" і сказати, щоб нам дарували "Ланоси". Або ось, наприклад, наші співробітники документують крутий нічний клуб. Їм треба туди під'їхати, завоювати довіру. Їм туди на "Ланосі" під'їжджати? Або, може, на "Ланосі" можна наздогнати "Ауді 8" з двигуном під 6 літрів? А у нас були випадки, коли об'єкти просто тиснули на педаль газу і спокійно відривалися від нашого стеження".

"Так що для окремих функцій нам потрібні різні машини, в тому числі і "Кадилаки", і "Мерседеси". І костюми від Бріоні теж необхідні", - додав він.

"МВС фінансується на 42% від потреби. Тому допомоги міліція приймає дуже багато. У нас практично немає грошей на бензин, на радіостанції, на інше обладнання. У той же час ми часто рятуємо життя людей", - сказав міністр.

"До нас надходить інформація про підготовку вбивства на замовлення, ми імітуємо це вбивство, документуємо контакти вбивці із замовником. І ось після цього людина говорить про те, що вона нам хоче подарувати "Кадилак", наприклад. Що ми їй повинні сказати? Подаруй краще 15 "Жигулів"?", - обурився він.

На питання, чи буде він особисто їздити на цьому "Кадилаку", Могильов відповів: "Якщо, наприклад, мені треба буде зустріти в аеропорту колегу з іншої країни, то поїду. Але переміщатися регулярно по Києву на ньому просто незручно. Він здоровий, як сарай. Навіть "Лексус" (Могильов їздить на седані цієї марки) для міста великий. Так що, якщо хочете, щоб міліція не приймала подарунки - дайте нам повний бюджет".

Нагадаємо, колишній заступник міністра внутрішніх справ Геннадій Москаль звинуватив нинішнього главу МВС Анатолія Могильова в отриманні хабаря у вигляді шикарного автомобіля представницького класу Cadillac Escalade 2010 випуску.

Москаль стверджував, що керівництво МВС скидалося грошима для того, щоб зробити подарунок Могильову на день народження. За ці кошти і був куплений автомобіль для міністра.

Прес-служба МВС у відповідь заявила, що автомобіль підрозділам міліції Київської області на безкоштовній основі подарував невідомий благодійник.

Читайте також:

Москаль: "Cadillac" для Могильова купили у "Крутих тачках"

Москаль: Могильов через підставних осіб будує дім у Криму

Могильов нікому не віддасть подарований невідомим благодійником Cadillac

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: