Могильов заявив, що Західна Україна розмовляє польсько-українсько-угорським суржиком

Колишній міністр МВС, а нині прем'єр-міністр Криму не зміг назвати 7 літеру українського алфавіту, але розповів, де в Україні якою мовою говорять.

Прем'єр-міністр Анатолій Могильов запевнив, що досить добре знає як українську, так і російську мову. Однак на прохання журналістів назвати 7 літер української абетки, глава кримського уряду знітився.

"Взагалі-то чисто українською мовою досить не велика частина населення України говорить. Схід говорить російсько-українською мовою, Західна Україна розмовляє польсько-українсько-угорським суржиком", - розповів Могильов.

Він поділився своїми враженнями від візиту на Закарпаття, де, перебуваючи в окремих регіонах, взагалі насилу розумів, про що говорять.

"А недавно я був на чолі делегації МВС України у В'єтнамі, і там одна дівчина російською мовою співала пісню, а коли я її запитав, звідки у неї таке хороше знання російської мови, вона мені відповіла: я взагалі-то співала французькою", - віджартувався Могильов.

При цьому він запевнив, що йому достатньо знань української мови, щоб відповідати на україномовні запитання журналістів.

Нагадаємо, у квітні 2010 року Могильов вразив львів'ян українською мовою. На початку липня на зустрічі з силовиками глава держави Віктор Янукович дорікнув Могильову за те, що він доповідав президенту російською мовою. Після цього президент доручив голові МВС протягом двох місяців вивчити українську мову.

Читайте також:

Могильов приїхав у Крим з одним портфелем і в мундирі з діамантами

Азаров вже засумував за Могильовим

Яценюк про Могильова: Янукович відправив в Крим вибухівку

Могильов за наказом Януковича вивчив українську мову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: