Могильов пояснив, що зіткнення у Львові були проплачені

На переконання міністра внутрішніх справ, безлади у Львові організували "окремі добродії, відпрацьовуючи гранти, які нам надходять".

Події у Львові на 9 травня могли бути організовані людьми, які "відпрацьовували гранти". Про це заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов в ефірі одного із українських телеканалів.

За словами Могильова, переглядаючи записи подій у Львові, він не знайшов "жодного факту агресії з боку радикально лівих сил".

"А факти агресії людей з синіми пов'язками на цих кадрах є. Тому ми сказали, що ці конфлікти з владою провокували саме вони", - сказав він.

ЗАВОРУШЕННЯ У ЛЬВОВІ: РЕАКЦІЯ ТА НАСЛІДКИ

"Окремі сили, які виконували якесь завдання, проплачене. Ви ж розумієте, що кілька тисяч до Львова не приїхали чисто за ідею", - додав міністр.

"У нас окремі добродії, відпрацьовуючи гранти, які нам надходять, влаштовують ось такі от коливання. Тому що потужна України нікому не потрібна", - заявив Могильов.

Відповідаючи на питання, звідки ці гранти - з Заходу чи зі Сходу, міністр сказав: "І звідти, і звідти".

СКАНДАЛЬНИЙ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ У ЛЬВОВІ: ФОТО

Крім того, на питання, чи буде міліція проводити роз'яснювальну роботу з губернатором Харківщини Михайлом Добкіним, який виступив з ініціативою привезти до Львова 22 червня ветеранів війни, Могильов відповів: "Якщо хтось збереться їхати до Львова ще раз з будь-якими акціями, без сумніву, таку роботу ми проведемо".

Також глава МВС повідомив, що міліція порушила кримінальну справу "за фактами масового порушення громадського порядку" у Львові. За словами Могильова, у цій справі на ранок п'ятниці було допитано близько 100 осіб.

Все про наслідки заворушень у Львові 9 травня читайте тут.

Читайте також:

Могильов пообіцяв Львову масові арешти

Глава МВС визнав, що свободівця у Львові підстрелили правомірно

Губернатор Львівщини: жменька ультрарадикалів – не обличчя Львова

Генконсул РФ: у Львові "відморозки" витерли ноги об Росію

МВС: червоні прапори Львовом носили активісти "Свободи"

Мєдвєдєв пригадає Україні 9 травня у Львові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: