Могильов зізнався, що йому пропонували мільйонні хабарі

Міністр натякнув, за призначення на керівні посади в МВС йому пропонували суми з шістьма нулями. Втім, запевнив Могильов, ніхто з нинішніх керівників за гроші не призначений.

Не дивлячись на те, що посади в МВС продаються, нинішні керівники відомства призначені не за гроші. Про це заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

Міністр натякнув, що хабарі за призначення на керівні посади в МВС пропонували і йому. На питання, скільки коштувала посада начальника міліції області, він відповів: "Після мого призначення приходили люди і пропонували суми з шістьма нулями".

"Я прекрасно знаю, що досить багато посад в міліції продавалося. Але ніхто з нинішніх керівників за гроші не призначений. Якщо хтось кудись гроші і встиг дати, то я так і сказав - мені все одно, скільки і кому ви занесли. Погано працюватимете - підете на звільнення", - заявив Могильов.

За його словами, призначення за гроші "це була величезна проблема": "По-перше, якщо людина купила посаду, то вона стає недоторканною - її не можна звільнити. По-друге, вона починає відпрацьовувати витрачене. Отже у мене усі призначені тільки за наявності необхідного стажу роботи в міліції з дотриманням усіх процедур".

Нагадаємо, колишній заступник міністра внутрішніх справ Геннадій Москаль звинуватив нинішнього главу МВС Анатолія Могильова в отриманні хабаря у вигляді шикарного автомобіля представницького класу Cadillac Escalade 2010 випуску.

Москаль стверджував, що керівництво МВС скидалося грошима для того, щоб зробити подарунок Могильову на день народження. За ці кошти і був куплений автомобіль для міністра.

Прес-служба МВС у відповідь заявила, що автомобіль підрозділам міліції Київської області на безкоштовній основі подарував невідомий благодійник.

Читайте також:

Могильов не вважає, що українська мова потрібна міліції

Азаров пообіцяв вчити українську мову разом з Могильовим

Москаль: Якщо я зникну – беріть за задницю Могильова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: